23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Z přečinu krádeže vloupáním se zpovídá 21letý Mostečan. Přímo při činu ho přistihl policista ve volnu. Muž zákona byl v nočních hodinách venčit psa a všiml si mladíka u výlohy jedné mostecké prodejny. 

"Ten však dělal jakoby nic, sedl si na lavičku a klackem prohrabával trávu. Policista kousek popošel a muže pozoroval. Zároveň přivolal své kolegy. Nic netušící mladík se přiblížil k prodejně a dal se do díla. Z nezajištěné výlohy prodejny měl za pomoci klacku vytahovat zboží. Policista zakročil a podezřelého následně předal přivolaným kolegům. Vykutálený mladík měl ukrást zboží v hodnotě 1700 korun," popsala skutek mladého chmatáka  policejní mluvčí Alena Bartošová.

Podle všeho si zloděj chtěl odnést několik lahví sektu, desinfekční prostředek, konzervy se psím žrádlem a čokoládové figurky.

Ukradené zboží nalezl policejní pes nedaleko prodejny. Mladý Mostečan uvedl, že lup chtěl zpeněžit. Údajně ho k činu vedla nuda. Policie mosteckého obvodního oddělení případ šetří ve zkráceném přípravném řízení.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.