19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most -  Za účasti policejní zásahové jednotky byla tento týden v časně ranních hodinách provedena domovní prohlídka u čtyřiačtyřicetiletého muže z Mostu, který se zpovídá z přečinů nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu a z nedovoleného ozbrojování.

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové měl v letošním roce jinému obstarat a poskytnout psychotropní látku metamfetamin v místě svého bydliště.

"Policie v bytě obviněného provedla za účasti zásahové jednotky tento týden domovní prohlídku, při které v bytě nalezla několik gramů krystalické látky, kterou měl muž údajně pro vlastní potřebu. Vyšetřovatel obviněného zadržel a státnímu zástupci podal podnět na vazební stíhání. Muži hrozí až pětiletý trest odnětí svobody," uvedla Světláková. 

Loni byl odsouzen za stejný delikt a navíc i za nedovolené ozbrojování. Policie na případu pracovala několik měsíců poté, co získala podezření, že muž prodává drogy.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.