23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Mostecko - Údajný zraněný řidič z Mostecku, který dnes před patnáctou hodinou havaroval u Vrskmaně na Chomutovsku a z místa nehody posléze utekl, je na světě. Po muži přitom několik hodin pátralo několik policejních hlídek v okolí místa nehody i v přilehlém lesíku. K nehodě došlo na hlavním silničním tahu z Chomutova na Most. Krajská policejní mluvčí Alena Bartošová potvrdila, že totožnost řidiče policisté již znají a muže nalezli.

Z dosud nezjištěných příčin vylétlo osobní vozidlo Alfa Romeo ze silnice a skončilo po několika set metrech jízdy na boku v lesním porostu poblíž obce Vrskmaň na Chomutovsku. Podle krajské policejní mluvčí Aleny Bartošové policisté zakrátko zjistili majitele havarovaného vozu, který ale automobil neřídil. Po řidiči tak policisté usilovně pátrali, neboť nevyloučili, že mohl být v šoku a zraněný.

"Okolnosti celé události i proč motorista z místa nehody utekl je předmětem dalšího vyšetřování policistů," uvedla mluvčí Bartošová s tím, že policisté u muže nezjistili předběžně že by požil alkohol.

 

byl zraněný

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.