23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Městská správa sociálních služeb v Mostě uspořádala o víkendu ve společenském sále Domova pro seniory v mostecké Barvířské ulici Společenský večer MSSS v Mostě. Večera se zúčastnilo 80 seniorů ze všech zařízení MSSS v Mostě, vedoucí jednotlivých zařízení a zaměstnanci podílející se na organizaci této akce.

Společenský večer. Foto: MSSS

Návštěvníci obdrželi nejen dárkový balíček obsahující hrnek, čaj a pamětní list, ale také sladké občerstvení – koláčky, které upekli pracovníci kuchyně Domova pro seniory, ul. Barvířská 495 a slané občerstvení – jitrnici, jelítko a tlačenku.

Během večera byl zajištěn bohatý program. Na úvod večera vystoupily dva taneční páry. Dále senioři měli možnost shlédnout šermířské představení a vtipnou scénku seniorů z Penzionu pro seniory, ul. Ke Koupališti 1180. Hlavním programem bylo vystoupení hudební kapely Kladenská heligonka, která seniorům hrála k poslechu a k tanci v průběhu celého večera.

Jako doprovodný program byla připravena výstava fotografií z akce „Šlágr jede za Vámi" konané dne 10. července 2013 v Domově pro seniory, ul. Barvířská 495, poslech Šlágr TV a oblíbených písní seniorů a prodej občerstvení.

Mezi oblíbeným doprovodným programem byla také výherní výstava, ve které senioři mohli vyhrát např. potravinové dárkové koše, jídelní sady, prošívané deky, kosmetické balíčky, ergoterapeutické výrobky nebo potraviny (utopence, vánočky, aspikové dorty, chodské koláče apod.).

Seniorům se společenský večer líbil, důkazem byl zaplněný taneční parket společenského sálu a spokojenost přítomných seniorů.

Poděkování patří zaměstnancům, kteří se podíleli na přípravě společenského večera a také sponzorům, kteří přispěli převážnou část výrobků do výherní výstavy.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.