23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Mostecká policie intenzívně pátrá po neznámém řidiči, který pětačtyřicet minut po půlnoci na dnešek přejel na čtyřproudové silnici I/13 poblíž mosteckého nádraží pětašedesátiletého muže. Z místa tragické nehody ujel, aniž by se pokusil muži poskytnout první pomoc. Tělo bez známek života posléze nalezla hlídka mosteckých strážníků.

Policisté nyní vyšetřují i to, jestli muž šel po krajnici nebo se koridor snažil přejít na druhou stranu. Krajská policejní mluvčí Alena Bartošová potvrdila, že tragickou dopravní nehodou, při které zemřel chodec, se zabývají kriminalisté a po řidiči, který z místa nehody ujel, policie pátrá. Dosud se neví, jestli chodce porazilo nákladní nebo osobní vozidlo. To vše je předmětem dalšího vyšetřování. 

K celé tragédii došlo patrně po půlnoci v úseku mezi mosteckým nádražím a OBI na hlavním silničním tahu vedoucím z Mostu na Teplice.

V letošním roce jde o první smrtelnou nehodu chodce na koridoru. Na čtyřproudové silnici I/13 přitom k tragickým střetům s chodci dochází poměrně často.

Mezi "nejslavnější" patří tragická nehoda z 5. února loňského roku, kdy u čerpací stanice Benzina ve večerních hodinách porazil svým automobilem chodce-řidiče krajský radní z ČSSD Martin Klika. Tomu totiž do jízdní dráhy vběhl silně podnapilý muž, který krátce předtím na druhé straně vozovky havaroval. Pak vystoupil z vozu a přebíhal silnici. Klikovi hrozí až tříleté vězení za usmrcení z nedbalosti. Více o únorové tragické nehodě si můžete přečíst ZDE.

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.