23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Policie odvolala pátrání po řidiči, který pětačtyřicet minut po půlnoci na sobotu přejel na čtyřproudové silnici I/13 poblíž mosteckého nádraží pětašedesátiletého muže. Řidič osobního automobilu Audi se nyní sám přihlásil na policii. Informovala o tom dnes krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Z místa tragické nehody ujel, aniž by se pokusil muži poskytnout první pomoc. Tělo bez známek života posléze nalezla hlídka mosteckých strážníků.

Policisté nyní vyšetřují i to, jestli muž šel po krajnici nebo se koridor snažil přejít na druhou stranu. Krajská policejní mluvčí Alena Bartošová potvrdila, že tragickou dopravní nehodou, při které zemřel chodec, se zabývají kriminalisté.

Policisté i nadále žádají svědky události, aby je zkontaktovali na lince 158. K celé tragédii došlo patrně po půlnoci v úseku mezi mosteckým nádražím a OBI na hlavním silničním tahu vedoucím z Mostu na Teplice. O nehodě jako první informoval náš zpravodajský portál e-mostecko.cz. Původní zprávu si můžete přečíst ZDE.

V letošním roce jde o první smrtelnou nehodu chodce na koridoru. Na čtyřproudové silnici I/13 přitom k tragickým střetům s chodci dochází poměrně často.

Mezi "nejslavnější" patří tragická nehoda z 5. února loňského roku, kdy u čerpací stanice Benzina ve večerních hodinách porazil svým automobilem chodce-řidiče krajský radní z ČSSD Martin Klika. Tomu totiž do jízdní dráhy vběhl silně podnapilý muž, který krátce předtím na druhé straně vozovky havaroval. Pak vystoupil z vozu a přebíhal silnici. Klikovi hrozí až tříleté vězení za usmrcení z nedbalosti. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.