4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Most - Maturitní ples ve stylu románu amerického spisovatele Francise Scotta Fitzgeralda Velký Gatsby a jeho posledního filmového zpracování s představitelem hlavní role hercem Leonardo Dicapriem připravili studenti soukromé hotelové školy Baukaschool Most.

 

Ples se uskuteční již tento pátek 7. března od 20 hodin v kulturním domě Repre v Mostě a ponese se tedy v zářivém, elegantním stylu. Pozváni jsou také bývalí studenti a učitelé této školy, která právě v letošním roce oslaví své dvacáté výročí. Návštěvníci se mohou těšit na dražbu, hodně bohatou tombolu a zajímavou novinku mosteckých maturitních plesů, volbu královny a krále plesu. V průběhu večera vystoupí komici Richard Nedvěd a Brejk Denz Bradrz, známí z pořadu Česko Slovensko má talent, večerem bude provázet Lukáš Budai.

„Pokud chcete zažít nevšední ples ve velkolepém stylu, určitě přijďte," uvedl student Tomáš Markuzzi. „Máme přichystána i další překvapení, jak pro diváky, tak také pro vedení naší školy, kterému jsme chtěli na plese poděkovat a popřát k jeho dvacátému výročí."

Vstupenky na ples stojí 200 korun a jsou k dispozici v budově školy, některé pak budou k mání ještě na místě konání plesu.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.