19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Pěstí do nosu uděřil v opilosti agresivní devatenáctiletý mladík zasahujícího policistu, který v jednom z mosteckých bytů ztropil výtržnost a napadal sousedy i svou přítelkyni. Mladík neuposlechl zákonnou výzvu policistů, aby upustil od protiprávního jednání. Naopak jednoho z uniformovaných policistů napadl. Nyní je agresivní útočník stíhán pro přečin násilí proti úřední osobě.

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové použili proti agresivnímu opilci policisté  donucovací prostředky hmaty a chvaty, následně muži nasadili pouta a pak ho po provedené prohlídce u lékaře umístili do policejní cely.

"Po celou dobu výtečník přítomné policisty urážel a nadával jim. Na oddělení byla u muže provedena dechová zkouška na alkohol, která byla pozitivní a vyšší jak 1,5 promile," uvedla Světláková.

Vyšetřovatel mostecké policie muže obvinil z přečinu násilí proti úřední osobě. Obviněný je stíhán na svobodě. Za toto jednání mu hrozí až čtyřletý trest odnětí svobody. Napadený policista utrpěl drobné poranění v obličeji bez pracovní neschopnosti.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.