24. ledna 2017 Svátek má Milena

Most - Populární zpěvačka Helena Vondráčková dnes po celý den doplnila redakční tým Mosteckého deníku a stala se na pár hodin regionální "žurnalistkou," když mohla nahlédnout jak se dělají noviny. Do mostecké redakce deníku přijela usměvavá Helena Vondráčková se svým manažerem a manželem v jedné osobě Martinem Michalem, a to především na pozvání inzertní poradkyně Mosteckého deníku Olgy Markuzziové.

Zpěvačka Helena Vondráčková v doprovodu hudebního producenta Zdeňka Jansy se s redakčním týmem vydala nejprve na mostecký hipodrom a posléze si prohlédla redakci deníku a zajímala se jak se vyrábějí zprávy.

Šéfredaktor Mosteckého deníku Oldřich Hájek populární zpěvačku seznámil nejen s chodem redakce, ale řeč se vedla i kolem bulváru, který Heleně s manželem Martinem nedá už několik let spát. Odpolední oběd se poté uskutečnil ve stylové restauraci Archa, kde Helena sršila vtipem i šarmem. Ještě předtím stihla krátky rozhovor s moderátorem Vlastou Vébrem.

Zpěvačku nejvíce zaujal živý čtyřnohý maskot redakce Moris, který se pak od Heleny nehnul ani na krok. Návštěvu na Mostecku s redakcí deníku pak Helena Vondráčková zakončila mezi dětmi v mosteckém Dětském domově Mosťáček. Tam na zpěvačku čekaly všetečné dotazy dětí, autogramiáda a závěrem došlo i na krátké společné zpívání. 

Reportéři zpravodajského portálu e-mostecko.cz, který je mediálním partnerem Mosteckého deníku, byli po celou dobu návštěvy Heleně Vondráčkové v patách. Na rozsáhlou reportáž z návštěvy Heleny v deníku se mohou čtenáři těšit na pondělní vydání Mosteckého deníku.

VIDEOSESTŘIH Z NÁVŠTĚVY HELENY VONDRÁČKOVÉ:

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.