Most - Máte doma čtyřnohého psího mazlíčka? A zaplatili jste za něj už poplatek? Pokud ne, tak máte nejvyšší čas. Všichni majitelé psů, jejichž svěřenci jsou přihlášeni v Mostě, totiž musí nejpozději do konce března uhradit poplatek. Výše poplatků je stejná jako v loňském roce. Radnice o tom informuje na své internetové stránce Mostecké listy.

Ti, kteří žijí v rodinném domě, zaplatí 200 Kč, pokud mají psů více, tak za každého dalšího uhradí 300 Kč. V případě psů žijících v bytových domech činí tyto poplatky 1 000 a 1 500 korun. Pokud je vaším jediným příjmem starobní, invalidní, vdovský, vdovecký nebo sirotčí důchod, zaplatíte 200 a 300 korun bez ohledu na to, kde bydlíte.

Uhradit poplatky za psy je možné osobně v pokladně magistrátu, a to buď v hotovosti, nebo platební kartou. Další možností je bezhotovostní platba na účet magistrátu č. 19-1041368359/0800 nebo úhrada složenkou, kterou obdržíte na každé pobočce pošty. V případě nedodržení této povinnosti hrozí majiteli psa navýšení daného poplatku až na trojnásobek.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.