4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Most - Populární zpěvačka Hanka Zagorová dnes v podvečer vyprodala mosteckou sportovní halu. Dlouho očekávaný a na třikrát přeložený koncert kvůli zranění české Slavice si tentokrát nenechalo ujít přes 1 400 platících návštěvníků všech generací. Hana Zagorová si do Mostu pozvala jako hosta skvělého optimistu a svého hudebního parťáka Petra Rezka. A dobře udělala.

Hanka Zagorová s Petrem Rezkem v mostecké hale. Foto: Jan Vraný

Jedna z největších hvězd české populární hudby, devítinásobná zlatá slavice Hanka Zagorová začala zpívat v roce 1963 a její první singl s písničkou Prý jsem zhýralá vyšel v roce 1968. Do varu a tance dostala Hanka i mostecké publikum, když zpívala své největší hity. Na svém hudebním kontě má přes 800 písniček. 

Několik nezapomenutelných písní pak Hanka Zagorová za obrovského aplausu publika zpívala i s Petrem Rezkem, šlo například o Duhovou vílu nebo Ta pusa je tvá. Některé písně, které ve sportovní hale dnes zazněly přitom Slavice nazpívala před více než 45 lety a to, jak sama Hanka vzkázala přítomným divákům, mnozí z nich ještě nebyli ani na světě. 

Přesto si celá hala většinu písniček zpívala spolu s Hankou. Zpěvačku do Mostu přivezlo oddělení Produkce akcí mostecké tiskárny Raprint, které koncert v mostecké sportovní hale pořádalo. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.