4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Most - Mostecká policie reagovala na časté projevy výtržností, jízdy řidičů pod vlivem alkoholu a návykových látek, na podezření z prodeje návykových látek a následně jejich užívání i stížnosti obyvatel Mostu v blízkosti restauračního zařízení Neprakta klub na rušení veřejného pořádku. V této lokalitě provádí časté kontroly a přijala k tomu opatření.

"Již od února policejní hlídky do této oblasti zajíždí zejména v noční době a v čase pořádání diskoték. Hlavním cílem těchto opatření je eliminace nárůstu rušení veřejného pořádku v noci, prevence pouliční kriminality, zvýšené kontroly řidičů. Dalším nezanedbatelným úkolem je snížit počty krádeží vloupáním do motorových vozidel a omezit další kriminalitu," vysvětluje mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Policie se zaměřuje i na kontroly osob a motorových vozidel, kdy prověřuje, zda nejde o osoby a vozy, po kterých pátrá. Kontroly neprobíhají jen v přímém sousedství diskotéky ale i v okolních ulicích a sídlištích. Další akce proběhla tento víkend.

"Policisté z hlídkové služby, obvodního oddělení a dopravního inspektorátu zkontrolovali během šesti hodin tři desítky osob a kolem 20 motorových vozidel. Zjistili jeden trestný čin a dva přestupky na úseku ochrany před alkoholismem," dodala policistka Světláková.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.