23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - České reprezentantky házené dnes přijel do mostecké sportovní haly podpořit v mezinárodním utání s Černou Horou také český ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek.  Bohužel Česká republika nakonec podlehla Černé Hoře o jednu branku! Hráčky Černé Hory si dokázaly v závěrečných minutách vypracovat až čtyřbrankový náskok, který se jim podařilo udržet a z České republiky si tak odvážejí 2 body do kvalifikační tabulky. Česká republika vs. Černá Hora 23:24

Nutno ale podotknout, že svěřenkyně trenéra Bašného dnes předvedly velmi kvalitní koncetrovaný výkon, který však na mistryně Evropy dnes nestačil.

O jediný gól tak dnes prohrály české házenkářky souboj s mistryněmi Evropy. Vypjatý závěr kvalifikačního duelu o postup na Euro 2014 lépe zvládly Černohorky, když vyhrály 24:23 a ujaly se vedení v tabulce skupiny.

Kvalifikace mistrovství Evropy házenkářek

Skupina 3:

ČR vs Černá Hora 23:24 (10:11)

VIDEOREPORTÁŽ Z UTKÁNÍ: 


Nejlepší střelkyně: Luzumová 7/3, Chrenková 5/2, Martinková 5, Hrbková 4 - Radičevičová 6/2. Rozhodčí: Mazeika, Gatelis (oba Lit.). Sedmimetrové hody: 6/5 - 3/2. Vyloučení: 1:4.

Sestava ČR: Müllnerová, Satrapová, Doláková - Knedlíková, Keclíková, Chrenková, Salčáková, Růčková, Kutlvašrová, Vítková, Hrbková, Martinková, Luzumová, Štěrbová, Crhová, Selucká.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ:

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.