23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Duchcov - Přes jeden kilometr dlouhou "procházku" po Duchcově plánuje na tuto sobotu Místní organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti shromáždění pod názvem "Duchcovské ulice pro duchcovské občany a akce je navíc spojena s protestem proti nepřiměřeně nízkým trestům pro útočníky z Duchcova. Vše začne v sobotu 29.března od 14. hodin na náměstí Republiky v Duchcově.

 

Akci svolává MO DSSS Duchcov a na své internetové facebookové stránce uvádí, že organizátoři předpoládají účast až 200 lidí. "Z naší strany už jdeme s přípravami do finále, je připravena jak zvuková aparatura, tak značení pořadatelů, mapky s trasou pochodu, plakáty, transparenty i hlídka Bezpečných ulic. Samozřejmě už jsme byli kontaktováni bezpečnostními složkami, které nám sdělili, že na akci bude dohlížet dostatečné množství těžkooděnců včetně antikonfliktního týmu," uvádí stránka.

Shromáždění bude podle organizátorů zahájeno v sobotu ve 14.00 hodin na náměstí Republiky v Duchcově. Zhruba ve 14:30 až 15:00 se vyjde na společnou procházku ulicemi Duchcova.

"Trasa povede přes ulice: Míru, Bílinská, Nádražní, Studniční a Husova. Začátek i konec procházky bude na náměstí Republiky. Délka trasy je 1,4 km a procházka bude trvat zhruba 25 minut," slibují pořadatelé.

Na celou akci je připravena také severočeské policie. Na shromáždění bude dohlížet policejní pořádková jednotka včetně těžkooděnců a chybět v ulicích nebudou ani specialisté z antikonfliktního týmu v reflexních policejních vestách.

MAPA POCHODU:

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.