23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Šedesát mužstev ze sedmi zemí Evropy míří do Mostu, kde dnes dopoledne začal na zimním stadionu 13.ročník série hokejových turnajů mládeže Easter Cup. Turnaj hokejové mládeže potrvá až do letošního 13.dubna. 

"Do Mostu se sjíždí šedesát mužstev ze sedmi zemí Evropy. K vidění budou nejen napínavé hokejové souboje, ale i dovednostní soutěže mladých nadějných hokejistů, krasobruslařské vystoupení nadějných krasobruslařů a taneční vystoupení tanečních skupin ze ZUŠ Moskevská, z 8.ZŠ taneční skupina OSMIČKA , tanečníci z Družinky 7.ZŠ a tanečníci z MŠ A. Sochora," říká manažer turnaje Zdeněk Kolman.

Kromě českých hokejistů přijedou do Mostu také hráči z Běloruska, Německa, Ruska, Rumunska, Rakouska, Slovenska či Ukrajiny. Z českých mužstev se představí například Sparta Praha, Slavia Praha, ale chybět nebudou ani domácí hráči z HC Most.

Turnaj se koná již po třinácté. Za tu dobu se v Mostě vystřídali hokejisté mužstev z 21 zemí světa, konkrétně z Kanady, Švédska, Anglie, Maďarska, Německa, Rakouska, Itálie, Slovinska, Švýcarska, Slovenska, Ukrajiny, Finska, Lotyšska, Norska, Dánska, Polska, Ruska, Holandska, Rumunska, Litvy a Běloruska.

Více informací o průběhu jednotlivých utkání naleznete na webových stránkách www.eastercup.cz. Hlavním organizátorem turnaje je občanské sdružení Easter Bunnies.

"Na pořadatelství se dále podílí mimo jiné HC Most, Krasobruslařský oddíl v Mostě, Statutární město Most, TS Most a.s., Avantgard Hockey "o.s." a školská zařízení v Mostě," dodává manažer turnaje Kolman.

VIDEOSESTŘIH Z ÚVODNÍHO ZÁPASU TURNAJE:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.