19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Litvínov – Se sobotním prodejem písků, štěrků, drtě a dalších materiálů začne od následujícího víkendu litvínovská společnost Luma sídlící v areálu někdejšího ČSAD v litvínovské Nádražní ulici. Rozšíření provozních hodin v jarním a letním období uvítají zahrádkáři, vlastníci domů, firmy i další zákazníci.

Areál společnosti Luma Litvínov.

V nabídce společnosti Luma Litvínov nenajdete jen několik druhů písku, štěrku a drtě, ale také široký sortiment uhlí. Zakoupit si tam zákazníci mohou rovněž zeminu a beton. V prodeji je také plyn v propan-butanových lahvích. Zakoupit si lze i jen vozík materiálu, stejně jako objednat odvoz jakéhokoliv množství na místo dle přání zákazníka. „Přijedeme po dohodě na určitou hodinu, a to i během soboty," říká Karel Říha ze společnosti Luma Litvínov, která na trhu působí od roku 2011.

Odběratelům vycházejí ve firmě maximálně vstříc. „Snažíme se splnit přání zákazníků ještě v den objednávky," dodává Karel Říha.

Otevírací doba a kontakt

Otevírací doba je v pracovní dny od 7 do 15.30 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin. Pokud potřebujete vědět cenu materiálu a dopravy, napište na e-mail info@lumalitvinov.cz nebo zavolejte na telefon 731 88 66 55 místo dodání, požadované množství určeného materiálu. „Kalkulaci uděláme obratem a v co nejkratší době o ní informujeme zákazníka," podotýká Karel Říha.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.