19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Tučná pokuta, která dokáže zahýbat s rodinným rozpočtem běžné mostecké domácnosti. Taková hrozba visí nad každým, kdo své auto zapomene na parkovišti v době, kdy jej mají čistit technické služby. A ty se nyní do úklidu mosteckých ulic právě vrhly.

Městská policie jako každý rok provádí asistenci Technickým službám města Mostu při strojním čištění po zimní údržbě komunikací. "Důsledkem každodenních starostí a povinností si mnozí z nás zapomenou svého plechového miláčka přeparkovat, a pak je nutné vozidlo odtáhnout, aby bylo řádné čištění dokončeno," vysvětluje mluvčí stráčníků Ilona Kozlová.

V případě, že městští strážníci nařídí odtah vozidla, pro majitele to znamená uhradit blokovou pokutu ve výši 1 500 korun. "Při strojním čištění strážníci městské policie provedou denně odtah zhruba patnácti vozidel," připomíná mluvčí, že nejde zrovna o ojedinělá pochybení.

"Z tohoto důvodu Městská policie Most nabádá řidiče, aby řádně sledovali vývěsky v ulicích a internetové stránky města Mostu, kde je harmonogram prací průběžně aktualizován," dodává Ilona Kozlová.


 Aktuální přehled ulic, které se mají čistit, najdete na tomto odkazu na webu Mostu.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.