20. ledna 2017 Svátek má Ilona

Most -  Webové stránky města Mostu www.mesto-most.cz jsou podle odborníků nejlepší v zemi. Rozhodlo se o tom v pondělí večer v Hradci Králové při vyhodnocení celostátního kola soutěže Zlatý erb 2014.

"Ocenění za nejlepší webové stránky převzali náměstek primátora Luboš Pitín, webmastryně Jana Žampová a referent správy PC sítě Jaroslav Hejduk. Slavnostní galavečer, během nějž byla vítězům předána ocenění, se uskutečnil 7. dubna v kongresovém centru v Hradci Králové," informovala Klára Vydrová z mosteckého magistrátu.

Soutěž Zlatý erb, která se konala již po šestnácté, vyhlašuje Sdružení Zlatý erb a pořádá ve spolupráci s ministerstvem pro místní rozvoj, se sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí, portálem Města a obce online a konferencí ISSS.

Cílem soutěže Zlatý erb je podpořit modernizací místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaným občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

Na stupních vítězů stanuly již po několikáté, naposledy v roce 2012, kdy skončily rovněž na prvním místě. V loňském roce získaly prestižní evropské ocenění EuroCrest.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.