6. prosince 2016 Svátek má Mikuláš

Most - Hokejisté Mostu dnes na domácím ledě doslova zazářili a převálcovali berounské Medvědy, kterým vstřelili šest branek a připisují si důležité tři body v cestě za záchranou 1. hokejové ligy. Most si tak lehce poradil s Berounem a vrátil se tak do čela tabulky.

OBRAZEM: Hokejisté Mostu dnes zazářili, když převálcovali Beroun

Skóre utkání otevřel po chybě mostecké obrany hostující Babka. Most ale dnes dokázal trestat berounskou nedisciplinovanost. Nejdříve vyrovnal z přesilovky Čížek, aby domácí dostal do vedení rovněž v početní převaze Kafan. Ve druhé třetině navýšil mostecké vedení na 3:1 střelou od modré Hora. Na počátku poslední třetiny přidal čtvrtou branku Hora. Pátá trefa v podání Nedrdy poté osm minut před koncem definitivně rozhodla o osudu utkání. Necelé dvě minuty před koncem využil Most počtvrté přesilovku. Střelecky se prosadil Havelka. Most si poté v závěru výsledek už bezpečně pohlídal a znovu výrazně posílil svoje šance na udržení 1. ligy.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ:

Branky a nahrávky: 10. Čížek (Hora, Nedrda), 17. Kafan (Tauš, Nedrda), 24. Hora (Nedrda), 45. Písařík (Smolka), 52. Nedrda (Tauš, Čížek), 59. Havelka (Zavřel, Bojer) – 5. Babka (Malý)

HC Most: Horák (Hanuljak) – Pavelka, Charousek, Hora, Čížek, Kasal, Havelka, Šimon, Palaščák – Gerhát, Smolka, Písařík – Nedrda, Kafan, Tauš – Zavřel, Sedláček, Bojer – Čmolík

Medvědi Beroun 1933: Mastík – Špelda, Kužel, Chalupa, Šteiner, Čelikovský, Jebavý, Sklenička – Vrba, Babka, Divíšek, Matějka, Stromko, Půlpán, Malý, Hrdel, Kubeš, Finstr, Markulinec

Rozhodčí: Souček, Svoboda – Čížek, Křivohlavý