19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Opilému muži, který si záměrně pořezal ruce, pomáhali v minulých dnech mostečtí strážníci. Zabývali se také nálezem pistole u mosteckého parku a pomohli majitelce kadeřnictví, které někdo rozbil okno.

Poraněný muž. Foto: MP MostPodřezával si žíly

Obyvatel domu bloku 96 na linku 156 oznámil, že ve třetím podlaží se nachází opilý muž, který si chce podřezat žíly, což v minulosti již učinil. Hlídka městské policie zajistila 30letého muže, který se pohádal se svou přítelkyní, pak vzal nůž a řezal se jím do zápěstí. Na místo se dostavila sanitka, která poškozeného převezla do nemocnice.

Plynovou pistoli našel v trávě

Na služebnu městské policie v ulici Majakovského se osobně dostavil 19letý mladík, který přinesl plynovou pistoli nalezenou v travnatém porostu v ulici Moskevská. Po nezbytných úkonech byla plynová střelná zbraň předána na oddělení zbraní a střeliva PČR v ulici Řezáče.

Rozbil okno

Všímavá kolemjdoucí na linku 156 oznámila, že v provozovně kadeřnictví za blokem 546 je rozbité okno. Strážníci městské policie zajistili místo do příchodu majitelky, kterou zjistili místním šetřením a přivolali hlídku PČR.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.