24. ledna 2017 Svátek má Milena

Most - Mostecké úředníky čeká mega stěhování podobné filmu Kulový blesk!  Všechny odbory mosteckého magistrátu mají být do konce letošního roku na jednom místě, tedy v hlavní budově magistrátu v Radniční ulici.

Sestěhování úředníků z detašovaného pracoviště v ulici Pionýrů má ulehčit obyvatelům města vyřizování potřebných formalit, neboť všechny odbory budou doslova pod jednou střechou v centru Mostu.

V těchto dnech začínají takzvané přípravné práce. Před samotným stěhováním totiž musí dojít k uspořádání některých odborů v hlavním objektu magistrátu. Tyto změny se provádí za běžného provozu. Po přestěhování úředníků odobru sociálních věcí se nyní na stěhování připravují pracovníci finančního odboru a také odboru školství, kultury a sportu.

Obrovské stěhování pak úředníky čeká na podzim. Podle předpokladů v září a říjnu se odbor správních činností, dosud sídlící na pracovišti v ulici Pionýrů, bude stěhovat do hlavní budovy.

„Stávající změny probíhají za plného provozu a takovým způsobem, aby co nejméně omezily chod úřadu. V případě, že by se vyskytly nějaké potíže, žádáme občany o pochopení. Informaci, kde se který odbor nachází, dostanou v recepci v přízemí magistrátu,“ podotkla tajemnice Jaroslava Boudová.

Mluvčí Mostu Alena Sedláčková podotkla, že budova odloučeného pracoviště magistrátu v ulici Pionýrů je v majetku státu a město Most za její pronájem platí ročně zhruba tři čtvrtě milionu korun. Tyto prostředky tak po sestěhování do hlavní budovy město ušetří.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.