23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Během jedné hodiny strážníci městské policie probouzeli tři muže, kteří usnuli na veřejném prostranství. Minimálně ve dvou případech šlo o opilce. Moc nechybělo, a obrali je zloději.

„Po té, co pracovník ochranky Baumaxu na linku 156 oznámil, že na trávě nedaleko prodejny leží podnapilý muž, byla na místo vyslána hlídka městské policie. Po probuzení, ověření totožnosti se 19letý mladík odebral domů," uvedla k prvnímu případu mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová.

Druhý spící muž byl strážníky městské policie zajištěn na lavičce u bloku 352 krátce po té, co na něj upozornila městskou policii prostřednictvím linky 156 všímavá oznamovatelka.

A do třetice: Kolemjdoucí žena ulicí Žatecká na linku strážníků oznámila, že na trávě leží muž, vedle sebe má položené jízdní kolo, které obhlížejí podezřelí mladíci. „Strážníci městské policie probudili 52letého muže, který usnul vlivem opilosti a byl rád, že o své kolo nepřišel. Po nezbytných úkonech byl muž s dopravním prostředkem nasměrován do místa bydliště," doplnila mluvčí.

Díky všímavosti lidí tentokrát vše dobře dopadlo a nic se nikomu neztratilo, ale příště by se tak stát nemuselo. Dávejte si pozor na své věci, upozorňují strážníci.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.