Most - Teprve šestnáctiletý chlapec v silně podnapilém stavu ještě s dalšími dvěma mladíky bil a kopal do mladé slečny u mostecké zdravotní školy. Na brutální útok upozornil strážníky kolemjdoucí muž.

Hlídka městské policie na místě zjistila dva chlapce, kteří uvedli, že dívka, která před příjezdem policistů ale odešla domů, se prý rozešla s jedním členem party a následně se pohádala s ostatními.

"Hlídka městské policie provedla dechovou zkoušku, kdy jeden z mladíků nadýchal 1,88 promile alkoholu v dechu, a byl předán matce v místě bydliště," uvedla mluvčí mosteckých strážníků Ilona Kozlová.

O dvě hodiny později stejný opilý mladík mostecké strážníky zaměstnal znovu. Tentokrát ale jako oběť. Mladík totiž zavolal na tísňovou linku, že jeho otec v bytě napadá matku. Manželka strážníkům sdělila, že s manželem mají dlouhodobé spory, vzteky rozbil vybavení bytu a synovi dokonce vyhrožuje zabitím. Událost si na místě převzala hlídka státní policie a případem se tak bude zabývat i sociální pracovnice mosteckého Magistrátu.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.