24. ledna 2017 Svátek má Milena

Most - Zpět za mříže putoval jednatřicetiletý Mostečan, který si na svobodě dlouho nepobyl. V rámci amnestie opustil nedávno brány věznice a už zase skončil za katrem. 

Dopravili ho tam policisté. "Předtím byl ale ještě policejním komisařem obviněn ze spáchání přečinů krádež vloupáním, poškození cizí věci a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Kriminalisté mu přičítají pět skutků, vloupání do tří aut, hotelového pokoje a prodejny drogerie," řekla policejní mluvčí Alena Bartošová. 

Začátkem února měl potají navštívit hotel v Mostě, vloupal se do jednoho z pokojů a tam ukrást televizi. Tu údajně vynesl zabalenou v odcizeném prostěradle. Hodnota věcí byla vyčíslena na 3.500 korun.

V polovině února si v ranních hodinách v Lomené ulici v Mostě vyhlédl vozidlo Kia Sportage. Poškozený auto opustil na pár minut. To Mostečanovi stačilo k tomu, aby se zmocnil plátěné taštičky, ve které byly doklady, platební karty, mobil a finanční hotovost. Jednalo se o věci za 10.500 korun. Poničení vozu činilo 4.300 korun.

Ze začátku dubna má mít na svědomí další automobil. Volně odložená peněženka s doklady, platební kartou a penězi změnila majitele za něco málo přes hodinu. To byla doba, kdy auto značky Ford zůstalo bez dozoru zaparkované v ulici V Zahrádkách v Mostě. Celková škoda tentokrát dosáhla téměř čtyř tisíc korun.

O pár dnů později měl amnestovaný muž vykrást výlohu prodejny drogerie v Mostě. Podle všeho si odnesl laky na nehty, deodoranty a řasenky. Odhad škody byl pět tisíc. Poslední čin, ze kterého policisté Mostečana viní, je vloupání do automobilu Hyundai Sonata v ulici Radniční v Mostě. Z vozu díky němu měly zmizet věci za dva tisíce korun v podobě klíčů, různých dokladů a písemností.

Obviněnému muži určitě přitíží i fakt, že byl v uplynulých třech letech za majetkovou trestnou činnost odsouzen. Policie na případu nadále pracuje.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.