19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Vedení krajského ředitelství policie Ústeckého kraje, územního odboru Most uzavřelo koordinační dohodu se Statutární městem Most.

Dokument se týká vzájemné spolupráce a společného postupu při zabezpečování místních úkolů na úseku veřejného pořádku. Účelem dohody je zkvalitnění, zjednodušení, sjednocení a zároveň hospodárné využití dostupných prostředků a nástrojů směřujících ke společnému cíli, a tím je boj proti kriminalitě a ochrana veřejného pořádku.

Do oblastí vzájemné spolupráce byla zahrnuta bezpečnost osob, ochrana majetku a veřejného pořádku. Dohoda se týká také řešení krizových situací v dopravě, měření rychlosti a odtahů vozidel. Obě strany budou spolupracovat i na poli prevence. V dokumentu jsou stanoveny formy vzájemné spolupráce mezi Policií ČR a Městskou policií Most. Ty se týkají efektivního nasazování hlídek obou složek, vyhodnocování bezpečnostní situace a předávání informací.

Dohoda byla uzavřena v souladu se zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky.

Dokument svým podpisem stvrdili primátor Statutárního města Most Ing. Vlastimil Vozka a vedoucí Územního odboru Most Policie ČR plk. Mgr. Jiří Volprecht.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.