Most - Policisté mosteckého oddělení hlídkové služby a dopravního inspektorátu v rámci opatření zaměřeného na veřejný pořádek ve městě zkontrolovali také vytipované herny a noční podniky v Mostě. Cílem policejní kontroly bylo zjistit jestli osoby mladší osmnácti let nehrají na automatech nebo nepožívají alkoholické nápoje.

Policisté v Mostě se zaměřili na osazenstvo heren. Foto: Jan Vraný

Informovala o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že v rámci noční akce policisté navštívili celkem 24 předem vytipovaných provozoven ve městě, kde by se měla neplnoletá mládež scházet. 

VIDEOREPORTÁŽ Z KONTROLY HEREN: 

Videoreportáž z noční kontroly heren. Jan Vraný/e-mostecko.cz

Vedoucí oddělení hlídkové služby Petr Jílek k tomu poznamenal, že ani v jedné z kontrolovaných heren a nočních podniků policisté nezjistili ani jednoho neplnoletého návštěvníka. U ostatních návštěvníků heren tak policejní hlídky zkontrolovaly totožnost i to jestli není někdo z nich například v pátrání a podobně. "Celkem jsme ve 24 hernách zkontrolovali přibližně 80 lidí," podotkl Jílek.

Zmíněná kontrola v mosteckých hernách tak tentokrát dopadla dobře. Podobné kontroly budou na Mostecku ale pokračovat i nadále. 

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.