23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Mostecko - Šest zbytečně zmařených lidských životů, taková je "zatím" bilance letošních tragických nehod na Mostecku, při kterých zemřeli lidé.

Poslední smrtelná nehoda se udála dnes časně ráno. Podle mostecké policejní mluvčí Aleny Bartošové zemřeli v havarovaném osobním voze BMW dva dvacetiletí mladíci, kteří jeli od Mostu ve směru na Louny. U odbočky na Bedřichův Světec se jejich vozidlo střetlo s odbočující dodávkou.

Příčiny nehody má objasnit další expertíza. Podle předběžných informací dopravních policistů nedal řidič ddávky přednost osobnímu vozu a došlo ke střetu s tragickými následky. Vina může být rovněž na straně řidiče BMW, který jel v uvedeném úseku nepřiměřeně rychle. 

Rychlost a nepřiměřený styl jízdy mohou také za dalšími letošními střety s tragickým koncem. První život letošního roku vyhasl při střetu osobního automobilu s "chodcem" 5. února na hlavním tahu z Bíliny na Most u čerpací stanice. 

O dva dny později zemřel muž, který tlačil kolo u Korozluk na silnici mezi Mostem a Louny a byl sražen projíždějícím automobilem. 

Koncem března zemřela ve svém automobilu pod mosteckm Hněvínem žena, která v časných ranních hodinách jela z Chomutova. Po smyku vyltla z vozovky, přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozem.

Dvanáctého května při nehodě tří osobních aut zemřel ve vraku zdemolovaného vozu mladý spolujezdec, a to na silnici z Litvínova do Mostu. 

Poslední dva lidé zemřeli dnes časně ráno u Bělušic.

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.