Most, Louny - Na hlavní spojnici Mostu s Prahou, na silnici I/7 u Loun, vyhasl lidský život. Na obchvatu města, v místě sjezdu na Cítoliby, se střetl osobní vůz s nákladním. Je to již několikátý čelní střet na rizikovém úseku. Před lety jen kousek od včerejší tragédie zemřel mostecký učitel s celou rodinou.

K včerejší nehodě došlo poté, co 35letý řidič osobního automobilu zn. Citroën Xantia jel od Chomutova na Prahu a po předjetí vozidla VW Passat se v protisměru čelně srazil s nákladním automobilem zn. Scania s návěsem. "Při nehodě na místě zemřel řidič citroënu a 43letý řidič náklaďáku byl s lehčím zraněním převezen do nemocnice," uvedla mluvčí lounské policie Jaromíra Střelcová.

Na místě museli pomáhat i hasiči. "Vyprostili z havarovaného vozu tělo zemřelého člověka a z narušené nádrže nákladního vozu odčerpali 550l nafty," popsal zásah mlučí hasičů v Ústeckém kraji Lukáš Marvan.

Hmotná škoda byla vyčíslena na 800 000 Kč. Příčina nehody a její okolnosti jsou nyní předmětem dalšího šetření lounských kriminalistů.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.