24. ledna 2017 Svátek má Milena

Most - Několik zásahů u opilců mají za sebou mostečtí strážníci. Že si alkoholu dopřávají přes míru dospělí, není zvláštní. Že se do němoty zpije dítě, které ještě několik let nebude mít ani občanku, už je na pováženou.

Na opilého chlapce ze skupiny dětí nacházející se v altánku v parku Šibeník upozornil všímavý oznamovatel městskou policii prostřednictvím linky 156. "Hlídka městské policie na místě zajistila jedenáctičlennou skupinu dětí ve věku 12 až 16 let a provedla vůči ní nezbytné úkony. Nejmladšímu chlapci, který vykazoval silné známky požití alkoholických nápojů, špatně komunikoval a měl bolesti břicha, byla přivolána sanitka, kterou byl převezen do nemocnice k hospitalizaci," uvedla mluvčí mostecké městské policie Ilona Kozlová. Dozorčí útvaru městské policie o události telefonicky informoval maminku, dodala mluvčí. A teď šokující zjištění: Chlapec nadýchal 2,05 promile alkoholu.

To ale nebylo vše. O dvě hodiny později strážníci městské policie pomáhali na nohy 72leté podnapilé ženě, která odpočívala na lavičce. Strážníci ženu doprovodili do místa bydliště.

O další dvě hodiny později byla hlídka městské policie volána k bloku 90, kde nějaký muž upadl na zem a nemohl vstát. Strážníci pomohli vstát 40letému muži, který se vracel z oslavy svých narozenin, zavrávoral a upadl na zem. "Oslavenec byl strážníky doprovozen do místa bydliště," dodala Ilona Kozlová.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.