18. ledna 2017 Svátek má Vladislav

Most - K mostecké Matyldě v sobotu pravděpodobně zavítají tisíce lidí. Alespoň se tak dá odhadovat z úspěchu loňského ročníku závodu dračích lodí. Právě ty se totiž utkají na vodách v jezeře pod autodromem. Parkoviště u Matyldy je omezené a určitě tam všichni návštěvníci nezaparkují. Jak tedy za zábavou? Autobusem! Dopravní podnik chystá posilové spoje.

Loňský ročník závodu dračích lodí. Foto: Jan Vraný

V sobotu 13. června 2015 bude zhruba v období od 9 do 18 zajištěno autobusové spojení mezi centrem města a místem konání akce přibližně v půlhodinových intervalech. Kromě pravidelných spojů linky č. 22 mohou cestující využít speciální posilové spoje označené „Dračí lodě". Nejbližší zastávky k místu konání akce jsou Souš, Národního odboje a Souš, Matylda.

Trasa autobusů MHD:

  • Linka č. 22: Nádraží – Rudolická, MUS, a.s. – Pod Lajsníkem – Krym – Sukova blok 501 – Sukova blok 508 – Okresní soud – Obchodní dům PRIOR – J. Skupy – Nemocnice – Pod Resslem – Autodrom – Souš, Tvrzova – Souš, Národního odboje – Souš, Finské domky – Souš, Matylda a zpět.
  • Posilová linka „Dračí lodě": Obchodní dům PRIOR – J. Skupy – Luna – 1. ZŠ – Pod Resslem – Autodrom – Souš, Tvrzova – Souš, Národního odboje – Souš, Finské domky – Souš, Matylda a zpět.


Jak to vypadalo na Dračích lodích vloni? Video a galerii si můžete připomenout zde, abyste se mohli rozhodnout, jestli návštěva Matyldy bude stát za to ;)


"Upozorňujeme cestující, že na posilové lince označené „Dračí lodě" platí Tarif MHD a Smluvní přepravní podmínky vyhlášené Dopravním podnikem měst Mostu a Litvínova," upozornil Jiří Holý z oddělení strategie a rozvoje dopravního podniku.

Pro další informace můžete využít telefonního čísla 733 784 810.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.