4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Mostecko – Že by? Počasí konečně začíná vypadat jako letní. A připravují se na to i provozovatelé koupališť na Mostecku. Kdy se otevřou? A za kolik se budete koupat?

Společnost Sportas, která provozuje koupaliště v Litvínově pod Koldomem, ve středu oznámila, že koupaliště se otevře tuto sobotu. Otevřeno bude denně od 9 do 19 hodin. Zároveň se v pátek 21. června uzavře plavecký bazén. Od 14. do 21. června bude otevřena hala v mimořádné pracovní době od 12 do 20 hodin. Vstupné: Dospělí 60 korun, děti 6-15 let 40 korun na den. Děti do 6 let zdarma.

Na návštěvníky jsou připraveni na mosteckém aquadromu. Venkovní areál zpřístupní podle počasí. Zatím obsluha z letní pokladny pracuje v sauně, a to až do 16. června. Vstupné: Dospělí 80 korun, děti studenti a důchodci 50 korun na den.

Zamířit také můžete na koupaliště na Resslu v Mostě. Zatím je zavřené. Koupaliště se nachází v nejhezčí lokalitě, kterou město Most poskytuje a sice pod úpatím vršku Ressl. Areál je obklopen zelení a vybízí k ideální relaxaci. Vzhledem k atraktivitě lokality si ani neuvědomíte, že se stále nacházíte ve městě. Otevřeno tam bude podle počasí od 9 do 19 hodin. Vstupné: Dospělí 70 korun, děti 40 korun na den včetně vodních atrakcí a skákacího hradu.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.