23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Mostecko – Mostečané a Litvínované, kteří mají rádi knížky, hudbu, filmy i divadlo, budou muset přes prázdniny omezit kulturní život ve městě. Divadelníky čekají týdny volna, na celopodnikovou dovolenou půjdou i zaměstnanci knihovny. Kino čekají opravy. Kdy přesně?

Podle Ivany Bonaventurové z Městského divadla v Mostě čeká divadlo prázdninový provoz. Pokladna bude od 1. července do 14. srpna uzavřená. Poté bude otevřena dva dny 15. a 16. srpna jen mezi osmou a čtrnáctou hodinou. Od 19. srpna potom bude otevřeno od pondělí do pátku vždy od osmi do osmnácti hodin.

Mostecká městská knihovna i Expozice starého Mostu v bývalé Poezii bude pro veřejnost zavřená v termínu 22. července až 4. srpna. „V to období totiž zaměstnanci čerpají celozávodní dovolenou. Výpůjčky se o tuto dobu čtenářům automaticky prodlužují," uvedl Vladimír Vacula z městské knihovny. V běžném provozu bude knihovna od pondělí 5. srpna a Poezie od úterý 6. srpna.

Koncertovat se přes léto nebude ani v mosteckém rokáči. V sobotu tam bude podle majitele klubu Slávy Valvody poslední akce jarní sezóny. „Sejdou se muzikanti, udělaj jamík, základem večera je Krevel + Hardox, Wolfi, Berry, Baxa, Nemáč a Marian. Vstup zadáčo," zve Sláva Valvoda.

Větší část prázdnin bude zavřené kino v litvínovské Citadele. Promítá se pouze od 1. do 14. července. Důvodem přerušení promítání bude rekonstrukce sociálního zařízení u kina.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.