20. ledna 2017 Svátek má Ilona

Most - Osmatřicetiletý Mostečan si přilepšoval tím, že okrádal lázeňské hosty. Kradl v jejich hotelových pokojích v Karlových Varech. Už ho má policie. Poznala ho na základě televizní reportáže zaměstnankyně jednoho z karlovarských hotelů.

Karlovarští kriminalisté sdělili osmatřicetiletému muži z Mostu podezření ze spáchání přečinu krádeže a porušování domovní svobody. "Tohoto jednání se měl dopustit dne 16. června, kdy v odpoledních hodinách měl vstoupit do jednoho karlovarského hotelu, kde se pokoušel otvírat dveře od pokojů. V jednom případě se mu to podařilo a podezřelý muž měl z pokoje odcizit zde nalezenou finanční hotovost různé měny v přepočtu kolem 16 tisíc korun v době, kdy poškozený cizinec v pokoji spal," uvedla karlovarská policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Muže poznala 11. července zaměstnankyně jednoho hotelu. Zavolala hned na linku 158. "Operační důstojník po přijetí této informace okamžitě na místo vyslal policejní hlídku, která osmatřicetiletého muže zkontrolovala a zadržela. Následně byl převezen na policejní služebnu," dodala Týřová.

Osmatřicetiletému muži hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dva roky.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.