23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Stále bezvýsledné je pátrání po osádce osobního automobilu, která v úterý odpoledne v Topolové ulici na přechodu ohrozila chodce a poté dokonce na přecházející měla vystřelit.

Jako první krátce po incidentu o události informoval zpravodajský server e-mostecko.cz s tím, že výstřel padl zřejmě z plynové pistole.

Zmíněný automobil měl před přechodem agresivně zabrzdit a chodci se to zřejmě nelíbilo. Muž a žena poté pokračovali Palachovou ulicí směrem ke střednímu odbornému učilišti. Řidič poodjel o kus dál, pak ale vůz otočil, vrátil se k chodcům a ze střešního okénka měl někdo z osádky vystřelit. 

Oba chodci poté zavolali na tísňovou linku policie a její hlídky ve spolupráci se strážníky začaly automobil hledat. Zmínění chodci si totiž zapamatovali nejen barvu a typ vozu, ale i registrační značku. 

Policii se doposud nepodařilo řidiče ani automobil najít a pátrání nadále pokračuje. V této souvislosti policie prosí svědky, kteří zahlédli prvotní incident na přechodu nebo poté výstřel z auta, aby se přihlásili na nejbližší policejní služebnu nebo na linku 158. Mohou totiž poskytnout důležité informace.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.