19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Osádka Volkswagenu Golf, která minulý týdeen měla ohrozit v Topolové ulici chodce s kočárkem na přechodu pro chodce, pravděúpodobně střílela ze startovací pistole. Policisté totiž už dopadli hledanou osádku auta.

Střelbě měl předcházet incident na přechodu pro chodce, kdy řidič osobního auta měl dvojici s kočárkem málem srazit. Muž při konfliktu měl projíždějící vozidlo poškodit. 

"Posádku Volkswagenu Golf, ze kterého padl výstřel jsme již identifikovali. Zajistili jsme také startovací pistoli, ze které se mělo střílet," řekla mostecká policejní mluvčí Alena Bartošová. 

Původně poškozená dvojice s kočárkem podle předběžných výsledků vyšetřování nemá úplně ale čisté svědomí. „Muž měl při incidentu na přechodu pro chodce Volkswagen poškodit," řekla Bartošová. Policisté zatím v tomto případě nikoho neobvinili.

K celému incidentu došlo minulé úterý  v Topolové ulici, kde měl řidič na přechodu ohrozit chodce tím, že prudce zabrzdil před ženou s kočárkem a mužem. Po výměně názorů řidič poodjel, ale po chvilce se ke dvojici s kočárkem vrátil a jeden z mladíků měl ze střešního okénka vstát a vystřelil. 

Krátce poté se rozjelo policejní pátrání po agresivní osádce automobilu. Policistům po několika dnech se po několika dnech nakonec podařilo hledanou osádku identifikovat. Jde o mladé mže ve věku od 20 do 22 let. 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.