23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - S těžkým zraněním skončil v nemocnici mladý muž, kterého kolem půlnoci napadli minimálně dva útočnci u Báňských staveb v Mostě a způsobili mu řezná zranění a utekli. Policisté od nočních hodin pátrají.

Incident potvrdila krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková s tím, že napadený utrpěl řezná zranění a je mimo ohrožení života. "Celá věc je nyní v šetření policie. Údajně mělo jít o vzájemnou šarvátku," podotkla Poláčková.

Reportérům agentury JV PRESS se ale podařilo zjistit, že mohlo jít o rasově motivovaný čin, neboť útočníci měli být minimálně dva Romové, kteří muže pobodali. Pak měli nasednout do stříbrného automobilu, pravděpodobně šlo o Audi a ujeli.

Na místě incidentu proto krátce po činu zasahovali i policejní psovodi a kriminalisté nechali místo čino obehnat policejní páskou. Zatím není patrné, proč vůbec k útoku došlo ani jestli se muži vzájemě znali. V této souvislosti se policitům během noci podařilo zadržet automobil, který odpovídal popisu. Jestli zadrželi i údajné pachatele zatím není jisté. Polciie totiž po útočnících i nadále prý usilovně pátrá. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.