Most - Mostečtí hokejisté ani tentokrát bohužel nedokázali vyhrát a při dnešním utkání s Duklou Jihlava na domácím ledě nakonec prohráli 2:5.

Skóre utkání otevřel v přesilovce už ve 4. minutě jihlavský Zeman. Informuje o tom na svých stránkách hokejový klub Mostu. "V poslední třetině si Dukla kontrolovala vývoj utkání a tři minuty před koncem ještě Mikeš využil přečíslení 2 na 1, čímž definitivně pohřbil domácí naděje na zvrat. Mladý mostecký kádr na Duklu dnes nestačil, její vítězství je tudíž  zasloužené," píše oficiální stránka HC Most.

HC Most vs. HC Dukla Jihlava 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)

Sestava Most: Nechvátal (33. Gutsevich) – Hora, Charousek, Pavelka, Čížek, Drtil, Havelka – Tauš, Slavíček, Kafan – Bojer, Smolka, Písařík – Nedrda, Zavřel, Andres – Sedláček, Koudela, Vlček

Sestava Jihlava: Sáblík – Kotvan, Zadražil, Mocek, Podlipnik, Dobrovolný, Kaláb, Stebih – Čachotský, Zeman, Seman – Důras, Mikeš, Prokš – Velecký, Hubáček, Krupka – Kadlec, Kuřítko

Branky + asistence: 13. Smolka (Pavelka), 21. Smolka (Čížek, Písařík) – 4. Zeman (Hubáček, Čachotský), 15. Prokš (Mikeš, Důras), 21. Seman (Čachotský), 33. Velecký (Podlipnik, Krupka), 57. Mikeš (Prokš, Důras)

Vyloučení: 4:4 + Drtil (MST) 10 min nesp. chování Využití: 2:1 Oslabení: 0:1

Rozhodčí: Svoboda – Černý, Vavruška