23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Litvínov, Brno - Z posledního brněnského zápasu se litvínovští bivojové z florbalového klubu vrátili s těsnou prohrou. Nejbližší zápas sehrají na domácím hřišti v sobotu 5.10. od 17:30 s pražským týmem Start 98. Přijďte je podpořit.

FBŠ Hattrick Brno - SK Bivoj Litvínov 8:7 (3:2, 3:2 2:3)

Ve druhém kole nové sezony navštívili litvínovští palubovku brněnského Hattricku. Po předchozích zápasech, kdy vyhráli první kolo ligy s Rožnovem a posléze dominovali v poháru s pražskými Athletics, narazili na jednoho z favoritů na postupu do extraligy. Očekávala se převaha brněnských hráčů, a pořádné prověření zadních řad bivojů, ale opak byl pravdou.. Hattrick hrozil hlavně z dálky, vždyť pět jejich branek padlo téměř z poloviny hřiště. Naopak Litvínov střílel branky po pěkných kombinacích, jenom škoda že nevyužil více svých šancí a nekoncentroval se v obraně po celý zápas. Body by v tom případě jistě nějaké přivezl.

Bivojové do zápasu vlétli a od počátku si s balónkem rozuměli o něco více než protivník. Byl to ale soupeř, který vždy trestal drobná zaškobrtnutí. První gól nastolil trend, kterým se řídil celý zbytek utkání. A bohužel to byli brněnští, kteří od začátku a téměř až do samotného konce vedli. Litvínov se v několika vlnách dotahoval, přičemž poprvé a naposledy dokonce vedl za stavu 6:7 po brance Mandelbauma (50:05).  Vedení ale vydrželo pouze krátkou dobu, a hned po 20 vteřinách bylo skóre opět nerozhodné. O výhře Brna rozhodlo minutu před koncem nahození Kytnera, golman Hruška zřejmě viděl balonek až ve své brance. Hráči Litvínova už ani přes hru v power-play a velkou šanci Hocelíka na hattrick skóre srovnat nestihli.

"Trochu jsme čekali, že zápas bude vyhrocený, ale utkání nakonec proběhlo v pohodě. Zápas se musel divákům líbit. Vyhrál šťastnější, né lepší tým. My ještě musíme zapracovat na včasném přístupu k hráčům na vlastní polovině hřiště. Mimo jiné," komentoval zápas trenér Daniel Hulič.

Branky (nahrávky):

12:02 Krejčí na 2:1, 14:47 Kropáček (Hocelík) 2:2, 33:02 Mandelbaum (Řeháček) 5:3,

33:50 Černý (Hocelík) 5:4, 46:11 Hocelík (Hulič) 6:5, 48:06 Hocelík 6:6, 50:05 Mandelbaum (Hulič) 6:7

Sestava:

B: Hruška (Kohout)

O: Werner, Černý, Skalitz, Skuhrovec, Pecháček, Chládek

Ú: Kropáček, Hocelík, Hulič, Hertl, Mandelbaum, Krejčí, Skořepa, Plomer, Řeháček, Gebhardt, Vebr

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.