20. ledna 2017 Svátek má Ilona

Most - Historicky prvním vítězem o nejlepšího fanouška zápasu mosteckého ledního hokeje se dnes stal sedmnáctiletý Mostečan Jan Zaťko. Od vedení klubu tak získal MP3 přehrávač. A kdo bude další?

HC Most se rozhodl vyhlašovat a především odměňovat na každém domácím utkání nejlepšího fanouška zápasu. "Ceníme si toho, že počet diváků na mosteckém zimním stadionu v letošní sezóně podstatně stoupnul, v současnosti se návštěvnost na utkání pohybuje kolem 500 diváků, což je určitě dobré, ale naším cílem je, aby do Mostu chodilo na 1. ligu kolem 1000 příznivců," konstatoval šéf marketingu klubu Zdeněk Kolman.

Podle jeho slov je třeba o diváka neustále bojovat, přitáhnout ho do hlediště. K tomu samozřejmě mohou nejvíce přispět samotní hráči svými kvalitními výkony. Ale je třeba tomu pomoci i dobrým marketingem, o což se právě Kolman snaží. I proto při dnešním utkání se Šumperkem spatří světlo světa nová soutěž o nejlepšího fanouška utkání.

Hodnotí se samozřejmě hlavně aktivní povzbuzování mužstva, ale i objektivnost fanoušků, samotný přístup k utkání, možné oblečení v klubových barvách, chování na stadionu během hry i o přestávkách mezi třetinami, a spousta dalších aspektů. Vítěz bude vždy vyhlášen během jedné z komerčních přestávek v poslední třetině.

HC Most na jeho fanoušcích záleží, proto to nebude zdaleka poslední aktivita, která se pro ně chystá. Někdy od listopadu se rozběhne soutěž "Bruslař Mostecka," kde budou během přestávek soutěžit děti základních škol v rychlosti bruslení, a to hned ve čtyřech věkových kategoriích. Velké finále všech kategorií potom proběhne během prosincového mládežnického turnaje Christmas Cup, který se pravidelně na našem zimním stadionu pořádá už řadu let.

Možnost vyhrát zajímavé ceny tak mají i další fanouškové, a to už následující domác zápas, který se uskuteční příští středu 23.října od 17.30 hodin.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.