4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Most - Po vydařeném pondělním zápase v Litoměřicích, kdy si hokejisté Mostu z Kalich arény přivezli tři body, přivítá už zítra, tedy ve středu 22.října HC Most na své ledové ploše celek Medvědi Beroun 1933. Slavnostního buly se zhostí starostka Obrnic Drahomíra Miklošová.  

I tentokrát bude v rámci hokejového zápasu vyhlášena soutěž o nejlepšího sportovního fanouška HC Most o zajímavé ceny a zahájí rovněž soutěž o nejrychlejšího bruslaře. O postup do velkého finále se poperou žáci základní školy z Obrnic.  Zítřejší utkání totiž bude zasvěceno obci Obrnice, která se uvnitř zimního stadionu bude prezentovat. Slavnostní buly vhodí starostka Obrnic a návštěvníci se dočkají i kulturního vystoupení žáků z Obrnic, představí se rovněž i krasobruslařka Klára Pechanová. 

MužstvoHC Most  dokázalo po velmi dobrém výkonu přivézt tři body z Litoměřic za výhru 2:4. Tým byl do tohoto utkání posílen o trojici Jurčík, Majdan a Pavelka z Litvínova. Hráli rovněž Hora, Zavřel a Horák, kteří byli v neděli s Litvínovem ve Zlíně. Dá se předpokládat, že i pro středeční kolo budou nějací hráči z litvínovské Vervy k dispozici, protože extraliga pokračuje až v pátek. Zisk 10 bodů z posledních 5 utkání není vůbec špatný.

V tabulce mužstvo drží 13. příčku se ziskem 13 bodů, ztrácí pouze dva body na Ústí, o bod víc nám potom chybí na dvojici Šumperk a Havířov. Dotáhnout tuto ztrátu jistě není vůbec nereálné. Při současné nevalné formě Berouna se body z domácího hřiště jeví skoro jako povinnost. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.