23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Litvnov - Vedení HC Verva Litvínov dnes odvolalo trenéry A-mužstva Vladimíra Jeřábka a Petra Rosola. O změnách informuje na svých oficiálních stránkách vedení klubu.

K odvolání obou trenérů dochází v důsledku špatných výsledků a aktuálního postavení v tabulce Tipsport extraligy, kdy Litvínov již osmkrát v řadě prohrál a propadl se tak na úplný konec tabulky. Jména nových trenérů oznámí vedení HC Verva Litvínov v nejbližších dnech.

Vladimír Jeřábek přišel k týmu v závěru sezóny 2011/12, Petr Rosol z Ústí před ročníkem 2012/2013.

V uplynulé sezóně dovedli tým na šesté místo po základní části Tipsport extraligy a k přímému postupu do čtvrtfinále. V něm byl Litvínov vyřazen pozdějším mistrem Plzní poměrem 4:3 na zápasy.

V letošním ročníku se tým po solidním úvodu a čtyřech výhrách v řadě mezi třetím a šestým kolem (z toho tři vítězství byly za dva body) dostal do středu tabulky.
Poté se ale sérií osmi porážek bez bodového zisku propadl až na poslední místo. Nedařilo se zejména střelecky, s 23 vstřelenými brankami bylo mužstvo v soutěži nejhorší. Naposledy Verva podlehla venku Slavii 1:3 a Zlínu 1:4.

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.