Most - Po pěti letech si mostečtí fotbalisté dnes v podvečer posvítili na fotbalový trávník. Utkání se totiž hrálo pod umělým osvětlením. FK Baník Most 1909 vyhrál nad MFK Frýdek-Místek 1:0.

Zápas před koncem prvního poločasu musel být přerušen. Ve 36.minutě totiž došlo k výpadku elektrické energie zásobující elektřinou světlomety na stožárech a fotbalový stadion se na pár minut ponořil do tmy.

Mostecký Baník po přesné trefě Rosenda, který ve 42.minutě střelil branku, zvítězil v utkání 13.kola Fotbalové národní ligy nad hostujícím MFK Frýdek - Místek a připsal si tak tři důležité body.

FK Baník Most 1909 – MFK Frýdek-Místek 1:0

Branka: 42. Rosendo.

Rozhodčí: Adámková,

ŽK: Řehák, Běloušek, Surynek – Vašenda, Talián, Prokeš, Židek.

715 diváků.

Poločas 1:0.

FK Baník Most 1909: Belaň - Nguyen, Běloušek, Řehák, Ježdík - Vojta, Rosendo, Jan Procházka, Surynek (70. Dukhnich) - Jiří Procházka (89. Olejník), Šlapák (76. Kotlan). Trenéři: Pavel Chaloupka, Stanislav Hofmann.

MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Coufal, Židek, Prokeš – Talián (65. Šigut), Vašenda, Kometa, Mozol (36. Silveira) – Vrťo, Kovařík. Trenér: Milan Duhan.