19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Na své si přijdou diváci v rámci sobotního hokejového utkání s Mladou Boleslaví. První listopadový domácí zápas totiž bude zpestřen o netradiční soutěž.

Podle Zdeňka Kolmana z HC Most  bude zítřejší utkání bude pojato v tanečním stylu. "V jeho průběhu proběhne soutěž o nejlepšího tanečníka (tanečnici) zápasu. O navození té správné taneční atmosféry se postarají opět mažoretky Splendix z Tanečního studia Kamily Hlaváčíkové," podotkl Zdeněk Kolman. 

Mažoretky mezi fanoušky vyberou v průběhu první a druhé třetiny tři finalisty, kteří se potom ve druhé přestávce utkají o titul tanečníka sobotního utkání.

"Vítěz již tradině obdrží MP3 přehrávač. Ve druhé přestávce také vystoupí se svým programem taneční skupina Diamonds. Věříme, že se Vám další novinka, kterou jsme pro Vás v rámci doprovodného programu ke sportovnímu utkání přichystali, bude líbit," poodhaluje další novinky a lákladla pro diváky Zdeněk Kolman.

Při posladním říjnovém utkání zase na diváky čekala o přestávce prezentace mosteckých krasobruslařek z SK HC Baník Most, o.s., oddíl krasobruslení.

VIDEO Z PREZENTACE KRASOBRUSLAŘEK:

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.