19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Most - Navštivte středeční hokejový zápas v Mostě s lístky od zpravodajského portálu e-mostecko.cz. Stačí na redakční e-mail redakce@e-mostecko.cz napsat odpověď na soutěžní otázku, kdo bude ve středu 20.listopadu chytat za mostecké hokejisty. Pokud správně zodpovíte, můžete vyhrát lupen na utkání s týmem SK HS Třebíč. 

V brance HC Most bude středeční zápas chytat: A) Lukáš Horák, B) Patrik Nechvátal C) Martin Volke. Správné odpovědi posílejte do úterních 17.hodin na redakční e-mail. Do emailu pošlete na sebe telefonní kontakt, abychom vás mohli v případě výhry informovat.

Středeční utkání s týmem SK HS Třebíč bude věnováno dětem z mostecké 4.základní školy. Zahajovací slavnostní buly tak čeká na ředitelku školy Alenu Lorenzovou.  Diváci se o přestávce mohou těšit i na vystoupení dětské skupiny ze  4.základnní školy Lentilky.

Středečn utkání HC most vs. SK HS Třebíč začíná na mosteckém zimním stadionu od 17.15 hodin. V rámci utkání i tentokrát bude vyhlášena soutěž o nejlepšího fanouška mosteckých hokejistů za měsíc listopad! 

 

 

 

 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.