Most - Na ledě zimního stadionu v Mostě dnes začal první turnaj letošní série 15.ročníku mezinárodního hokejového turnaje mládeže Christmas Cup 2013. Veškeré dění odstartovaly ročníky 2003 - 2004.

O CHRISTMAS CUP se bojuje pravidelně v období vánoc již od roku 1999. Každoročně se ho zúčastňují nejlepší klubové, ale i reprezentační výběry z Evropy (mj. Anglie, Německa, Ukrajiny, Ruska, Běloruska, Dánska, Rakouska, Maďarska, Slovenska a Lotyšska). Za dobu své existence turnaj navštívil řadu měst České republiky (Prahu, Plzeň, Kladno, Litvínov, Děčín, Chomutov, Kadaň, Litoměřice, Teplice, Bílinu a Most). O tom, že se jedná o velkou sportovní, ale i kulturní událost, svědčí i fakt, že turnaj navštívila celá řada známých osobností veřejného, sportovního, ale i kulturního života.

Ani letos se turnaj neobejde bez slavnostního průvodu městem a kulturní akci spojenou s vyhlášením výsledků soutěže O nejrychlejšího bruslaře Mostecka, která se uskuteční 16.prosince.

Letos se na turnaj přihlásilo na 50 týmů ze 7 zemí světa, jejichž týmy se utkají ve 4 turnajích o pohár.

termín 09-11.12. ročník (2003/04):

Rytíři Kladno (Cz), Meteor Třemošná (Cz), Sk Černošice (Cz), Dukla Jihlava (Cz), HC CHotěboř (Cz), East Bohemia (Cz), Avantgard Hockey (Eu), HC Most (Cz), Ëisbären Berlin (D), Fenix (Ru), Kobrin (Blr).

termín 12-13.12., ročník (2005/06):

Sparta Praha (Cz), Meteor Třemošná (Cz), SK Černošice (Cz), HC Hvězda Praha (Cz), East Bohemia (Cz), All-Star (Cz), HTE (Cz), Avantgard Hockey (Eu), HC Most (Cz),HC Česká Lípa (Cz), Sdysshor Atlant (Ru)

termín 16-18.12., ročník (2001/02):

MHA Martin (Sk), SK Černošice (Cz),HC Lužnice (Cz), HC Most (Cz), Avantgard Hockey (Cz), FF Hockey (Cz), HC Daugava (Lv), Kaliningrad WR 01 (Ru), Kaliningrad WR 02 (Ru), NH Poland (Pl), Lokomotiv Sankt Peterburg (Ru), XK Sputnik (Ru), Kristall Saratov (Ru), Wild Wolves (Ru)

termín 19-21.12., ročník (1999/2000):

Sparta Praha (Cz), HC Most (Cz), Avantgard Hockey (Eu), Czech Select Women (Cz), HK Homel (Blr), Jelgava (Lv) , Penguiny Moskow (Ru), Forvard Sankt Petrburg (Ru).

TÝMY:

HC Sparta Praha (Cz), HC Most (Cz), Avantgard Hockey (Eu), Czech Select Women (Cz), HK Homel (Blr), Jelgava (Lv) , Pengvyni Moskow (Ru), FF Hockey (Cz), HC Daugava (Lv), Svetlogorez I (Ru), Svetlogorez II (Ru)

NH Poland (Pl), Junost Minsk (Blr), Lokomotiv Sankt Peterburg (Ru), XK Sputnik (Ru), Kristall Saratov (Ru), Wild Wolves (Ru), SK Černošice (Cz), HC Lužnice (Cz), HC Most (Cz), Avantgard Hockey (Eu), East Bohemia (Cz), Amber Star Kaliningrad (Ru), Rytíři Kladno (Cz), Meteor Třemošná (Cz), SK Černošice (Cz), Dukla Jihlava (Cz), HC CHotěboř (Cz), East Bohemia (Cz), Avantgard Hockey (Eu), HC Most (Cz), Fenix (Ru), Kobrin (Blr), HC Sparta Praha (Cz), HC Meteor Třemošná (Cz), SK Černošice (Cz),(Cz), East Bohemia (Cz), All-Star (Cz), HTE (Cz), Avantgard Hockey (Eu), HC Most (Cz), HC Česká Lípa (Cz), Sdysshor Atlant (Ru), HC Hvězda Praha.

ROZPIS UTKÁNÍ TURNAJE:

9.12.
07,30 HC Most -Fenix Kaliningrad 0 : 0 (0:0,0:0)
08,10 úprava ledu
08,15 Slavnostní zahájení turnaje
08,45 Dovednostní soutěže a finále soutěže O nejrychlejšího bruslaře Mostecka
10,00 Průvod městem Most ( od zimního stadionu do k OC Centrál)
11,30 SK Černošice - Meteor Třemošná 0 : 0 (0:0,0:0)
12,30 Rytíři Kladno - HC Chotěboř 0 : 0 (0:0,0:0)
13,20 úprava ledu
13,30 Dukla Jihlava - East Bohemia 0 : 0 (0:0,0:0)
14,30 Fenix Kaliningrad - HC Chotěboř 0 : 0 (0:0,0:0)
15,20 úprava ledu
15,30 East Bohemia - Meteor Třemošná 0 : 0 (0:0,0:0)
16,30 HC Most - Rytíři Kladno 0 : 0 (0:0,0:0)
17,20 úprava ledu
17,30 SK Černošice - Dukla Jihlava 0 : 0 (0:0,0:0)

10.12.
08,00 HC Chotěboř - HC Most 0 : 0 (0:0,0:0)
08,50 SK Černošice - East Bohemia 0 : 0 (0:0,0:0)
09,45 úprava ledu
11,30 Fenix Kaliningrad - Rytíři Kladno 0 : 0 (0:0,0:0)
12,20 Meteor Třemošná - Dukla Jihlava 0 : 0 (0:0,0:0)
13,10 úprava ledu
13,20 čtvrtfinále z.č.1 1 A - 4 B 0 : 0 (0:0,0:0)
14,10 čtvrtfinále z.č.2 3 A - 2 B 0 : 0 (0:0,0:0)
15,00 úprava ledu
15,10 čtvrtfinále z.č.3 4 A - 1 B 0 : 0 (0:0,0:0)
16,00 čtvrtfinále z.č.4 2 A - 3 B 0 : 0 (0:0,0:0)
16,50 úprava ledu
17,00 Krasobruslařská exhibice, finále dovednostních soutěží
18,00 úprava ledu
18,15 o 5-8.místo z.č.5 P z.č.1 - Pz.č.2 0 : 0 (0:0,0:0)
19,00 o 5-8.místo z.č.6 P z.č.3 - Pz.č.4 0 : 0 (0:0,0:0)

11.12.
08,00 semifinále z.č.7 V z.č.1 - V z.č.2 0 : 0 (0:0,0:0)
08,50 semifinále z.č.8 V z.č.3 - V z.č.4 0 : 0 (0:0,0:0)
09,45 úprava ledu
11,30 o 7.místo P z.č.5 - P z.č.6 0 : 0 (0:0,0:0)
12,30 o 5.místo V z.č.5 - V z.č.6 0 : 0 (0:0,0:0)
13,20 úprava ledu
13,30 o 3.místo P z.č.7 - P z.č.8 0 : 0 (0:0,0:0)
14,20 úprava ledu
14,30 finále V z.č.7 - V z.č.8 0 : 0 (0:0,0:0)

vysvětlivky: V-vítěz, P-poražený, z.č.-zápas číslo

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.