7. prosince 2016 Svátek má Ambrož a Benjamín

Litvínov/Hradec Králové - Hokejisté Litvínova dnes večer prohráli o branku na ledě Hradce Králové, když minutu před koncem zápasu Mountfield vstřelil gól.

Na začátku třetí třetiny se Litvínov díky proměněné přesilové hře dostal do vedení 2:1 zásluhou Gerháta. Hradec však nic nevzdával a postupem času byla na Litvínovských vidět mírná únava. Toho domácí začali využívat ke své převaze a na 2:2 vyrovnal taktéž v početní přesilovce René Vydarený.

Především první hradecká letka v čele s Jiřím Šimánkem posléze ovládla hrací plochu a kapitán Hradce určil necelou minutu před koncem utkání finální výsledek na 3:2 pro Mountfield HK. Domácí celek si tak zaslouženě na své konto připisuje tři body.

Branky a nahrávky: 28. Šimánek (Ptáček, Mertl), 48. Vydarený (Mertl, Dej), 60. Šimánek (Frühauf, Tvrdík) – 27. Gula (Černý, Hanzl), 42. Gerhát (Stříteský, Ručinský)

Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Harant, Vydarený, Pláněk, Mikuš, Ptáček, Frühauf, Plášil – Květoň, Mertl, Šimánek "C" – Dej, Marha, Červený – Švagrovský, Langhammer, Škoda – Švihálek, Tvrdík, Rousek – Nedvídek. Trenéři: Peter Draisaitl a Jiří Kučera.

HC Verva Litvínov: Francouz (Nechvátal) – Stříteský, Zeman, Gula, Chaloupka, Posmyk, Kousalík – Jánský, Hübl, Ručinský – Černý, Hanzl, Trávníček "C" – Majdan, Skuhravý, Martynek – Písařík, Jurčík, Gerhát. Trenéři: Radim Rulík a Miloslav Hořava.

Rozhodčí: Hribik, Šindler – Blümel, Barvíř.

Diváci: 5 329

zdroj: onlajny.com