24. ledna 2017 Svátek má Milena

Litvínov - Poslední měsíc probíhala na webu florbalmag.cz anketa mezi trenéry prvoligových družstev, ve které volili nejlepších šest hráčů ligy. Mezi všemi hráči se vybíral brankář, dva obránci a tři útočníci. Z dvanácti trenérských hitparád se nyní udělal výtah. Výsledky přinášíme v dalším textu.

 


Brankáři: Mezi brankáři nastala na prvním místě remíza. Prvním je Ivan Ponomarev z české lípy a druhým ústecký Milan Stránský, bývalý brankář Litvínova. Oba získali po třech hlasech.

 

Obránci: Této kategorii kraloval Štěpán Slaný, velký patriot České Lípy, hráč který je původně útočník (jako útočník nastupoval i v české reprezentaci) a na novém postu začal nastupovat až po svém zranění. Štěpán získal devět hlasů. S menším odstupem se za ním, se sedmi hlasy, umístnil pelhřimovský Martin Kos.

 

Útočníci: Na první místo a s naprostým přehledem (jemu vlastním) byl zvolen Daniel Hulič s deseti z dvanácti možných hlasů. Daniel si v lize stále drží vysoký standard a vede o třináct bodů kanadské bodování ligy (45 bodů z 15 zápasů). Za ním se s pěti hlasy svorně umístnili vinohradský Jan Svoboda a brněnský Josef Viktořík.

 

Z Litvínovských v anketě ještě bodovali s jedním bodem Viktor Hocelík a Lukáš Černý.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.