19. ledna 2017 Svátek má Doubravka

Litvínov, Paskov - Šestnácté kolo 1. ligy mužů přineslo hráčům Bivoje výjezd až do předaleké Ostravy. Paskov totiž kvůli své nevyhovující domácí hale přes zimu využívá služeb haly v Ostravě. Utkání mělo jasného favorita. Bivoj si přivezl  převelice důležité tři body. Příští kolo doma přivítá celek České Lípy. Česká Lípa stíhá Litvínov ze třetího místa, se ztrátou sedmi bodů. Utkání začíná v sobotu 18. ledna od 19 hodin na hale Koldům.

Litvínovští Bivojové v Paskově.

Litvínovští byli na prvním a paskovští na posledním místě tabulky. Hráči Litvínova se ale v minulosti již v podobných zápasech nechali překvapit a tak v utkání nechtěli ponechat Paskovu moc šancí.

Paskov Saurians - SK Bivoj Litvínov 5:10 (2:2, 1:6 a 2:2)

Bivojové v čele se svátečním kapitánem a oslavencem Filipem Skořepou do utkání vstoupili o poznání lépe a zamkli Paskov na jeho polovině. Paskov ale využil dvou brejků a překvapivě vedl 2:0. Litvínovští se museli oklepat a začít znovu a se zlepšenou obranou. První branku litvínovských vstřelil Vebr, do svého zranění parádně zastupující chybějícího Hocelíka. Druhou a svou první za Bivoj vůbec, vstřelil Michal Plomer.Ten zužitkoval parádní přihrávku Krejčího.

Mandelbaum, Kropáček, Skuhrovec, Skalitz, Krejčí a Hulič! Šest jmen, šest autorů branek, které rozhodly zápas. Bivoj v druhé třetině během šesti minut a šestnácti vteřin utekl Paskovu z remízového stavu na stav 2:8 a z dohrání utkání se stala pouze povinnost.

Třetí třetina přinesla spíše tvrdou hru za hranou pravidel, než pohledný florbal. Za Bivoj se prosadili dva hráči, kterým branku přáli všichni v týmu- nejdříve skóroval Filip Skořepa a oslavil tak své 33. narozeniny a posléze Jan Werner, který snad již konečně překonal svou střeleckou krizi.

Bivoj tak v Paskově potvrdil roli favorita a veze si převelice důležité tři body. Příští kolo doma přivítá celek České Lípy. Česká Lípa stíhá Litvínov ze třetího místa, se ztrátou sedmi bodů. Utkání začíná v sobotu 18.1. od 19:00 na hale Koldům.


 

Branky (nahrávky):
5:39 Vebr (Skuhrovec) 2:1, 19:16 Plomer (Krejčí) 2:2, 21:35 Mandelbaum (Skuhrovec) 2:3, 24:17 Kropáček (Hulič) 2:4, 25:32 Skuhrovec (Mandelbaum) 2:5, 26:16 Skalitz (Hulič) 2:6, 27:19 Krejčí (Mandelbaum) 2:7, 27:51 Hulič (Kropáček) 2:8, 50:51 Skořepa (Hertl) 4:9 a 57:46 Werner
Hertl) 5:10

Zákroky: Mikeska 22 – Hruška 20

Sestava:
B: Hruška (Kohout)
O: Werner, Skalitz, Skuhrovec, Chládek a Pecháček
Ú: Kropáček, Hulič, Hertl, Mandelbaum, Plomer, Řeháček, Vebr, Skořepa a Krejčí

Komentář trenéra Hejkala:
"Jsme rádi, že jsme cestu nepodnikli zbytečně, body jsme potřebovali jako sůl. Děkujeme diváků u onlajnu, soupeřům a rozhodčím."

Komentář trenéra Volka:
"Zkrat ve druhé třetině jsme již v posledním dějství nedokázali zvrátit. Gratuluji soupeři k zisku tří bodů a přeji jim šťastnou cestu domů."

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.