23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Velebudice - Na domácím turnaji v Mostě – Velebudicích pro r. 2005, kde se dnes představilo 8 týmů, sestavili trenéři Fotbalové akademie Josefa Masopusta dva domací týmy. Jeden tým Baníku Most obsadil 8. místo a druhý tým Baníkovců obsadil 2. Místo, kdy podlehl ve finále jen týmu SK Slaný.

K průběhu turnaje se vyjádřil trenér Tomáš Rain ,,Turnaj hodnotím velmi pozitivně, kluci se snažili opravdu hrát fotbal na hezké úrovni jak po individuální, tak kombinační stránce a hru si užívali, to je přesně to co chceme u dětí při fotbale probouzet s tím, že výsledky nejsou v současné době až tak důležité. Kluky přišli podpořit též fanoušci našeho klubu Ultras 1909 a ceny předali hráči A týmu Ondra Běloušek, Jarda Belaň, Martin Surynek, Martin Olejník a Jirka Ježdík, všem moc děkujeme, že pozvaní přijali a potěšili tak děti, které byly jak z atmosféry jakou Ultras vytvořili, tak z návštěvy kluků z áčka hodně nadšení."


Tabulka:

1. SK Slaný
2. FK Baník Most
3. AFK LOKO Chomutov
4. FK Tatran Kadaň
5. FK Ostrov
6. FŠ Most
7. Junior Žatec
8. FK Baník Most

Sestava obou týmů Mostu: Šindelář, Žorna, Pergl, Horn, Bíma, Balázs, Sedlák, Hádl, Keldrych, Wilhelm, Guláš, Volf, Forman, Poláček, Smetánka, Bark, Fous,Potoček, Keller, Livonec, Žáček, Brda.


Trenéři: L. Poláček, T. Rain, J. Balúch

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.