Most - Na palubovku domacích házenkářských šampionek z Mostu dnes v podvečer zavítal tým Zlína, který hraje stabilně lepší střed tabulky. V letošní sezoně se hráčkám Zlína vcelku daří. Naproti tomu Černí andělé v posledních kolech párkrát zaváhali. V posledních třech vzájemných střetnutích se však musely zlínské hráčky vždy před Mostečankami sklonit. Jak tedy dopadlo dnešní vzájemné měření sil?

V úvodu zápasu se domácí tým prezentoval chladným výkonem a pustil soupeřky do dvou až třígólového vedení. Zejména přesnost střelby byla pro andělky problémem. Zato soupeřky trestaly každé zaváhání v obraně Mostu.

Poté se však domácí tým vzchopil a první poločas vyhrál 16:11. Druhý poločas pokračovaly severočeské hráčky ve svém standardním výkonu a nepřipustily už žádné drama. Zápas mostecké házenkářky dovedly do zdárného konce 26:22 a ponechaly si doma všechny body.